Terug naar de homepage

Gratis e-mailadressen

Deze pagina geeft je een overzicht van aanbieders waar je gratis een e-mailadres kunt krijgen. De aanbieders van gratis homepage ruimte bieden in de meeste gevallen ook een gratis e-mailadres aan. Zo niet dan kan altijd gebruik gemaakt worden van de talloze op zich staande initiatieven.
Deze zijn onder te verdelen in drie types:
- POP3 account: ontvangen van e-mail met behulp van gangbare mailprogramma's, zoals bijvoorbeeld Eudora of Outlook.
- Web-based: e-mail online te lezen met behulp van je browser of via telnet login.
- Forwarding: e-mail doorsturen naar een bestaand e-mail adres.

Titel Voorbeeld Adres POP3 Web-based Forwarding
Checkjemail @checkjemail.nl Nee Ja Ja
UptoMail @uptomail.com Nee Ja Nee
Apennootje @apennootje.nl Nee Ja Nee
Advalvas @advalvas.be Nee Ja Ja
Dolfijn Mail @dolfijn.nl Nee Ja Nee
Digitale Stad Eindhoven @dse.nl Ja Ja Ja
Lycos Nederland @lycosmail.com Nee Ja Ja
Digitale Stad Vlaardingen @dsv.nl ? ? ?
1
Fortune City @fcmail.com Nee Ja Nee
FSMail @fsmail.net Nee Ja Nee
Yahoo Mail @yahoo.com Nee Ja Nee
Fastmail @fastmail.fm IMAP Ja Nee
Newmail @newmail.net Ja Ja Nee
GeoCities @geocities.com Nee Ja Nee
Gawab @gawab.com Nee Ja Nee
Hot Pop Veel adressen mogelijk Ja Nee Ja
For Free @forfree.at Ja Nee Ja
SoftHome @softhome.net Nee Ja Nee
Youpy Mail Center @youpy.com Nee Ja Ja
ROTFL @rotfl.com Nee Ja Ja
Conk! @conk.com Nee Ja Ja
Netscape WebMail @netscape.net Nee Ja Ja
Lycos Email @lycosemail.com Nee Ja Ja
My Own E-mail Heel veel adressen mogelijk Nee Ja Nee
Popmail @popmail.com Nee Ja Nee
Freeservers Veel Nee Ja Nee
Prontomail @prontomail.com Nee Ja Nee
LinuxMail @linuxmail.org Nee Ja Nee
MailPuppy.com @mailpuppy.com Nee Ja Nee
UYMail @uymail.com Nee Ja Nee
Flairmail Veel adressen mogelijk Nee Ja Nee
IGN Mail Veel adressen mogelijk Nee Ja Nee
Hotmail @hotmail.com Nee Ja Nee
MailPanda @mailpanda.com Nee Ja Nee
Kube93Mail @kube93mail.com Nee Ja Nee
Anti-social.com @anti-social.com Nee Ja Nee
Star Trek Mail Veel adressen mogelijk Nee Ja Nee
GO Newtork Mail @go.com Nee Ja Nee
dog.com @dog.com Nee Ja Nee
MsgBox.com @msgbox.com Nee Ja Nee
School Sucks @schoolsucks.com Nee Ja Nee
Vote4GOP.org @vote4gop.org Nee Ja Nee
New York Mets Fan Email @letsgomets.net Nee Ja Nee
Postmark @postmark.net Nee Ja Nee
Happy Puppy @happypuppy.com Nee Ja Nee
JoinMe.com @joinme.com Nee Ja Nee
CNN Free Email @cnn.com Nee Ja Nee
Garfields' G-MAIL @garfield.com Nee Ja Nee
Chickmail @chickmail.com Nee Ja Nee
Unbounded Mail @unbounded.com Nee Ja Nee
ZDNet Mail @zdnetmail.com Nee Ja Nee
Go Play @goplay.com Nee Ja Nee
Mail Excite @mailexcite.com Nee Ja Nee
Alloy Mail @alloymail.com Nee Ja Nee
The Doghouse Mail @thedoghousemail.com Nee Ja Nee
GurlMAIL @gurlmail.com Nee Ja Nee
BellSouth WebMail @webmail.bellsouth.net Nee Ja Nee
@Myplace @myplace.com Nee Ja Nee
Mail City @mailcity.com Nee Ja Nee
Easy.to @hello.to
@hey.to
@i.am
@messages.to
@pagina.de
@w3.to
Nee Ja Nee
Nightmail @nightmail.com Nee Ja Nee
Bigfoot @bigfoot.com Nee Nee Ja




Copyright 1996-2013 Gratiz.nl Internet Diensten, All Rights Reserved